Ürün arayın
facebook/hfmelektrik
twitter/hfmelektrik
googleplus/hfmelektrik

Şirket profili

 

Öncelikle hizmet prensibi ile kaliteli bir çalışma ortamı, mutlu müşteri ve çalışan ilişkisini güvenle sağlayan HFM Elektrik & Mühendislik  olarak, ilk hedefimiz ulusal sonra uluslararası bir şirket olmaktır.  

 

Kaliteyi bir yaşam felsefesi haline getirmek. Bedeli ne olursa olsun kaliteden taviz vermemek ise amacımızdır.

 

2004 yılından beri süre gelen bu prensip ve hassiyetle sizlere daha iyi hizmet için; ,dürüst, güvenilir, tecrübeli teknik kadro ile, kaliteli ve teknolojik gelişmeye uygun, emniyetli, estetik, ekonomik ve zamanında hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

Hizmetimiz çözümün sunulmasıyla bitmeyip çözümün kalitesinin daimi kontrolünü içermektedir. Uzun vade de müşteri memnuniyetini vizyonu haline getiren HFM Elektrik & Mühendislik sağladığı çözümün kalitesinin takipçisidir. 

 

Ürünlerimizde ve mühendislik hizmetlerimizde , liderliği ilke edinmiş işinde güvenilir, şeffaf ve kalite anlayışı yüksek bir kuruluş olarak ; Firmanız ile geleceğe yürümek için satış öncesi ve sonrasıyla her zaman yanınızdayız...

 

 

 

Vizyonumuz


Topluma ve çevreye duyarlı, ürünlerinde kaliteyi ilke edinen , takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında marka olmaktır.

Değerlerimiz


-Kaliteli, Geniş Ürün Yelpazesi
- Tecrübe
- Zamanında Teslim
- Uygun Fiyat
- Kolay Alışveriş, İyi Hizmet

Misyonumuz


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.